پروژکتور سنتر فروش انواع ویدئو پروژکتور ، ویدیو پروژکتور ، پرده نمایش و لوازم جانبی

مرکز فروش ویدئو پروژکتور

فروش انواع ویدئو پروژکتور ،پرده نمایش و تجهیزات وابسته

۳ ویژگی مهم در هنگام خرید ویدئو پروژکتور

اگر نیاز به خرید یک ویدئو پروژکتور دارید لازم است که به اهمیت بسیاری از ویژگیهای آن بر اساس نوع کاربری آن توجه داشته باشید. در ذیل به ۳ ویژگی مهم آنها اشاره می شود.

وضوح تصویر واقعی
اگر چه پروژکتورهای مختلف اغلب وضوح تصویر متفاوتی را می توانند نمایش دهند اما یکی از مواردی که باید به دقت به آن توجه داشت وضوح تصویر واقعی آن است. این وضوح تصویر، ظرفیت وضوح واقعی پروژکتور را نمایش می دهد. این  در حالی است که یک پروژکتور با وضوح تصویر VGA قادر به نمایش تصاویر SXGA می باشد.

به طور خلاصه ، برای یک پروژکتور با وضوح تصویر واقعی بالا، نمایش یک تصویر با وضوح تصویر واقعی پایین ساده تر می باشد.

میزان روشنایی تصویر با تشعشع  نوری
تعداد تشعشع های نوری یک پروژکتور می تواند میزان روشنایی تصویر را نمایش دهد و می تواند میزان عمر لامپ تصویر آن را تعیین کند. یک پروژکتور با تعداد تشعشع های بالا می تواند طول عمر لامپ بالا تر را تضمین کند. تعداد تشعشع های نوری که در یک پروژکتور نیاز دارید بستگی به میزان بزرگی تصاویری که می خواهید نمایش دهید دارد و همچنین میزان روشنایی اتاق مربوطه دارد.

صدا
بسیاری از پروژکتورها دارای بلندگوهایی هستند که می توانند تمام فضای اتاق را با صدای خود پرکنند. اما سوالی که مطرح می شود این است که چه میزان صدا مورد نیاز می باشد. باید گفت صدایی که مورد نیاز است بستگی به محیط شما دارد اما شما می توانید پروژکتور را با همان میزان صدا بپذیرید چرا که امکان اتصال به منابع خارجی صدا نیز برای آنها وجود دارد.

تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی گوگل : ایران طراح