پروژکتور سنتر فروش انواع ویدئو پروژکتور ، ویدیو پروژکتور ، پرده نمایش و لوازم جانبی

مرکز فروش ویدئو پروژکتور

فروش انواع ویدئو پروژکتور ،پرده نمایش و تجهیزات وابسته

درباره ما
با اسکوپ هرگز تنها نخواهید ماند
مفتخریم که با سرلوحه قرار دادن صداقت، صراحت و صمیمیت، خدمات تخصصی خویش را به طیف وسیعی از مشتریان، کاربران و همکاران گرامی ارائه می دهیم. شرکت اسکوپ با تمام توان در تلاش است تلفیقی از یک دهه تجربه کارشناسان خود و نیازهای واقعی بازار مصرف را در اختیار مشتریان گرامی قرار دهد. گوناگونی و تعدد سازمانهای خدمات گیرنده دولتی، خصوصی و آموزشی که در فهرست مشتریان ما قابل مشاهده است موید واقعیت و استمرار این تلاش است و از اینکه قصد داریم نام شما را نیز به این فهرست بیفزاییم، به خویش می بالیم.
وجه تمایز اسکوپ SCOPE که در زمینه تجهیزات کمک آموزشی، تصویری حرفه ای و هوشمند سازی مدارس فعالیت دارد، هم اینک پیش روی شماست! وب سایت رسمی اسکوپ! مجموعه ای که محتویات تا حد امکان کامل، روشنگر و به روزش حکایت از دغدغه اهالی اسکوپ دارد. آنچه ما برای شما گرد آورده ایم همه ی آنچیزیست که می دانیم و در آینده خواهیم دانست. بی کم و کاست.
در خصوص ویدئو دیتا پروژکتور اولین و مهمترین گام ما گردآوری و ارائه برندهای خوب تا عالی (از نظر کیفیت دستگاه، اعتبار کمپانی سازنده و خدمات آن) بود.
گام بعدی درج اطلاعاتی جامع از این ویدئو پروژکتور ها با ذکر دقیق مشخصات فنی فارسی به انضمام نسخه PDF اوریجینال در سایت بود که با نهایت دقت و استمرار در بروز رسانی، صورت گرفته و خواهد گرفت.
از آنجاییکه معتقدیم تکامل این سایت به تعامل روز افزون با کاربران گرامی وابسته است و یقین داریم در فرایند تولید سایت مطالبی از ذهن و چشم ما بدور مانده است، با راه اندازی اولین انجمن تخصصی ویدئو پروژکتور (که در منوی سایت قابل دسترسی است) بر آن شدیم پرسشها و پاسخهای مربوط به دیتا پروژکتور را در معرض دید و مطالعه عموم کاربران سایت قرار دهیم. شما می توانید با عضویت در سایت در این انجمن به ما بپیوندید.
و برای آن دسته از دوستان عزیزی که آشنایی چندانی با ویدئو پروژکتور ندارند ولی در شرایط انتخاب و خرید این محصول قرار گرفته اند مقدماتی را تحت عنوان راهنمای انتخاب و خرید دیتا پروژکتور آماده نموده ایم که مطالعه آن می تواند پارامترهای مهم و عوامل تاثیر گذار در انتخاب ویدئو پروژکتور را تا حدی روشن نماید.
علاوه بر دیتا پروژکتور، کلیه ملزومات جانبی و خدمات جانبی آن نیز جزء تجهیزات و خدمات قابل ارائه اسکوپ SCOPE می باشد . ملزومات جانبی ویدئو پروژکتور شامل: پرده نمایش، پایه نصب به سقف، میز ویدئو پروژکتور، کابل RGB یا VGA در متراژ بالا، فلش پلیر NBOX ، پرزنتر (ریموت کنترل کامپیوتر)، لامپ انواع دیتا پروژکتور، خدمات نصب و نیز تعمیرات تخصصی انواع ویدئو پروژکتور.
کاربران گرامی می توانند برای دریافت مشاوره در خصوص تجهیز سالن همایش، اتاق کنفرانس، دفاتر مدیران، کلاس های سمعی و بصری، سایتهای کامپیوتر ، کلاسهای درسی و سینمای خانگی با کارشناسان این شرکت تماس حاصل نموده و در تجربیات ما شریک باشند.
بخش دیگر فعالیت های SCOPE اسکوپ در زمینه تجهیز مدارس و مقوله هوشمند سازی مدارس است. مشاوره، طراحی، ارائه راه حل و اجرای کلاس هوشمند از جمله تخصصهای این شرکت بوده و در این خصوص با تجهیزات بروز و پیشرفته ای نظیر برد هوشمند، کیت هوشمند ساز، ویدئو پروژکتور هوشمند، ویژوالایزر، میکروسکوپ دیجیتال، قلم نوشتاری دیجیتال و انواع لپ تاپ و تبلت پی سی آماده ارائه پکیج و خدماتی قدرتمند و کاربردی به مدارس سطح کشور هستیم. فهرست همکاریهای اسکوپ با مدارس نیز از جمله افتخارات جاودانه ماست.
تمامی حقوق مادی و معنوی وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی سایت و بهینه سازی گوگل : ایران طراح